به وب سایت
اسناد پزشکی استان تهران
خوش آمدید
این سایت به منظور اطلاع رسانی عادلانه و بی واسطه و نیز تعامل نزدیک با مراکز تحت پوشش شکل گرفته است.
لطفا با ارسال نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود ما را در این مهم یاری نمایید.


توجه توجه
بخش های خدمات الکترونیک سایت در حال تکمیل و آزمایش می باشد و پس از نهایی شده برای برای عموم قابل استفاده خواهد بود

  دفتر رسیدگی به اسناد پزشکی استان تهران گواهینامه ایزو 2008-9001 را دریافت نمود.

  دفعات بازدید: 1,246
  رئیس دفتر اسناد پزشکی استان تهران از دریافت گواهینامه ایزو 2008-9001 شرکت TUV. NORD توسط این دفتر خبر داد.

  در پی بازدید ممیزان خارجی شرکت TUV. NORD ازواحد های دفتر اسناد پزشکی، طی جلسه اختتامیه مورخ 7 مرداد ماه سال جاری که با حضور دکتر اهوازی رئیس دفتر اسناد پزشکی ،دکتر خالق کریمی معاونت امور اداری و مالی اداره کل درمان استان تهران و دکتر مظفری مشاور دفتر اسناد پزشکی دراستقرارسیستم  مدیریت کیفیت  به همراه معاونین و روسای ادارات این دفتر برگزار گردیده بود شایستگی اعطای گواهی نامه  ایزو 2008-9001 توسط نمایندگان شرکت TUV. NORD اعلام گردید .

  در این جلسه دکتر اهوازی ازفعالیتها و تلاشهای مستمر همکاران در طول این مدت تقدیر و تشکر نموده وابراز داشت دریافت گواهی نامه ایزو، انتهای راه نیست بلکه آغازی جهت حرکت بسوی تحقق اهداف والای سازمانی می باشد.

  در ادامه دکتر خالق کریمی ضمن ابراز خرسندی از کسب موفقیت این دفتر دردریافت گواهی نامه ایزو تصریح نمود: رسیدن به این نقطه مرهون زحمات و خرد جمعی کارکنان این مجموعه می باشد و با توجه به حجم گستردگی فرایند های حوزه دفتر اسناد پزشکی  و تعدد مراکز طرف قرارداد  ،استقرار این سیستم از الزامات بوده است. وی اظهار امیدواری کرد که این مهم بتواند مارا در بهبود مستمر کیفیت و افزایش رضایتمندی مشتریان و پاسخگویی و مسئولیت پذیری که از اهم اهداف این سازمان است راهگشا باشد.